KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218374
nr 1621 8374
Kerstin Pauler Ingvarsson, komposition. Signerad a tergo. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 49x61 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:39:24
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr